Sprzedaż sklejki

Szukasz wysokiej jakości sklejki? W naszym szerokim asortymencie znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Oferujemy sklejkę z olchy, brzozy czy drzew iglastych. Postaw na najwyższą trwałość materiału.

Skontaktuj się z nami

Wysokiej jakości sklejka do zadań specjalnych

Uniwersalność i wszechstronność sklejki sprawia, że jest nieocenionym materiałem wykorzystywanym w meblarstwie i budownictwie. Wybieraj spośród wielu rodzajów sklejki, które oferujemy i kup produkt idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Stawiając na DEKE masz gwarancję najwyższej jakości materiału i możliwość wyboru odpowiedniego formatu i wymiaru sklejki.

product-photo

Sklejka szalunkowa

Warstwowa sklejka z drewna brzozowego lub topolowego. Wyróżnia ją wyjątkowa odporność na zginanie, dzięki czemu może stanowić stabilna i bezpieczną podporę szalunku.

product-photo

Sklejka antypoślizgowa

Sklejka wyróżniająca się jednostronnym odciskiem siatki, spełniającym funkcję antypoślizgową. Dodatkowo sklejka z jednej strony pokryta jest filmem antypoślizgowym oraz gładkim z drugiej.

product-photo

Sklejka surowa

Oferujemy dwa rodzaje sklejki surowej: sklejkę liściasta i iglastą.

product-photo

Sklejka kolorowa

Sklejka brzozowa pokryta, filmem melaminowym, który może być aplikowany na sklejki wodoodporne, jak i suchotrwałe.

product-photo

Płyta trójwarstwowa

Produkowana z drewna świerkowego. Zaletami płyt trójwarstwowych jest waga około 10 kg/m2 oraz powtarzalność odcisku betonu – z lekkim odbiciem naturalnych słoi drewna.

category image
Wyjątkowe właściwości sklejki

Trwałe rozwiązanie konstrukcyjne na miarę Twoich potrzeb


Sklejka to materiał kompozytowy, który z powodzeniem wykorzystywany jest w meblarstwie, budownictwie i w różnych gałęziach przemysłu. Chociaż często niedoceniana, wyróżnia się właściwościami, które czynią ją praktycznym i uniwersalnym materiałem konstrukcyjnym. Gwarantuje estetyczny wygląd drewna, ale dużo większą trwałość i wytrzymałość. 

Lekka, wytrzymała, elastyczna i łatwa w obróbce. Zarówno wodoodporna, jak i suchotrwała sklejka jest stabilna wymiarowa, a z biegiem czasu nie traci swoich właściwości. Skorzystaj z naszej szerokiej oferty i wybierz rodzaj, który najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku.

W czym tkwi sekret sklejki? To funkcjonalny wybór, który z powodzeniem zastąpi droższe materiały.

 • Trwała i elastyczna
 • Wytrzymała
 • Łatwa w obróbce

Sprzedaż sklejki

Sklejka, jako materiał szeroko stosowany w różnych gałęziach przemysłu, od budownictwa po meblarstwo, jest jednym z najbardziej wszechstronnych i uniwersalnych produktów na rynku. Nasza firma oferuje sprzedaż sklejki z różnych gatunków drzew: olchy, brzozy czy drzew iglastych. Dodatkowo zapewniamy szeroką gamę formatów, wymiarów i opcji, co ułatwia dobór właściwego materiału.

Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością i trwałością, dzięki czemu są doskonałym surowcem do tworzenia mebli, elementów konstrukcyjnych lub okleinowania. Klasę i wytrzymałość sklejki wzmacnia wykorzystanie nowoczesnej technologii produkcyjnej, która pozwala na uzyskanie najlepszych efektów.

Dzięki zastosowaniu najlepszych surowców oraz wytrzymałej warstwy powierzchniowej, nasza sklejka jest odporna na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne. Co więcej, ma ona także optymalne parametry akustyczne i termiczne, dzięki czemu jest idealna do stosowania w nowoczesnym budownictwie i branży przemysłowej.

Oferujemy w sprzedaży różne rodzaje sklejki – aby ułatwić Ci wybór, przedstawiamy krótką charakterystykę każdego z nich.

Jaki rodzaj sklejki wybrać?

U nas może kupić sklejkę różnego rodzaju. Każda z nich wyróżnia się trochę innymi parametrami oraz przeznaczeniem, dlatego warto dowiedzieć się o nich więcej, aby wybrać najlepszy materiał.

Zobacz, jakie rodzaje sklejki kupisz w naszej firmie:

 1. Sklejka szalunkowa – jest to popularna forma sklejki, która jest stosowana do produkcji szalunków lub innych struktur budowlanych. Sklejka szalunkowa ma zazwyczaj grubość od 4 do 40 mm. Najczęściej wykonywana z 3 rodzajów drzewa.

 2. Sklejka surowa – jest to sklejka, która jest wykorzystywana do produkcji mebli, schodów i różnego rodzaju konstrukcji. Może być wykonywana z drzew iglastych lub liściastych. W naszej ofercie dostępna w dwóch standardach: suchotrwała i wodoodporna.

 3. Sklejka kolorowa – wykonywana na bazie sklejki brzozowej, wodoodporna. Często używana do budowania konstrukcji drewnianych (np. place zabaw dla dzieci). Dekoracyjny aspekt podkreśla możliwość pomalowania sklejki na jeden z kilku kolorów.

 4. Sklejka antypoślizgowa – jest to produkt, który służy do zapobiegania poślizgom w miejscach o podwyższonym ryzyku. Sklejka antypoślizgowa doskonale sprawdza się w przypadku łazienek, basenów, saun oraz innych wilgotnych i mokrych obszarów. Można ją również stosować na schodach wewnętrznych i zewnętrznych, aby uniknąć niebezpieczeństwa upadku. W naszej ofercie dostępne są dwa standardy.

Posiadamy także w sprzedaży płyty trójwarstwowe, zarówno okute, jak i bez okucia. Płyta-sklejka to wytrzymałe i uniwersalne rozwiązanie konstrukcyjne, stosowane do budowy elementów meblowych, ścianek działowych oraz wielu innych konstrukcji.

Zastosowanie sklejki w praktyce

Sklejka to materiał o szerokim zastosowaniu. Może być wykorzystana do produkcji podłóg, mebli, schodów, drzwi i wielu innych elementów budowlanych. Do najpopularniejszych rozwiązań można zaliczyć:

 1. Produkcję mebli – asortyment obejmuje m.in. tworzenie blatów, stołów czy półek.

 2. Produkcję podłóg – sklejka wykorzystywana jest do tworzenia warstwy izolacyjnej i powierzchni użytkowej.

 3. Produkcję schodów – sklejka może być stosowana do budowy schodów, poręczy itp.

 4. Produkcję drzwi – sklejki są idealnym materiałem na produkcje drzwi zewnętrznych lub wewnętrznych.


Dodatkowo często wykorzystuje się sklejkę do produkcji elementów konstrukcyjnych czy budowlanych (np. rusztowań oraz palety).

Sklejka to bardzo elastyczny materiał, dzięki czemu można go wykorzystać do produkcji niemal dowolnego projektu ciesielskiego i architektury ogrodowej. Trzeba jednak pamiętać o doborze odpowiedniego rodzaju (np. brzoza, topola czy olchy), a także o właściwej obróbce i zabezpieczeniu materiału przed wilgocią. W tym celu zazwyczaj zabezpiecza się ją filmem fenolowym.

Obróbka CNC polega na precyzyjnej i dokładnej obróbce sklejki za pomocą nowoczesnych technologii i wysoko wyspecjalizowanych maszyn. Dzięki temu wzrasta precyzja produkcji, co skutkuje profesjonalnym wykończeniem każdego projektu i optymalnym wykorzystaniem materiału. Nasz klient może zamówić dowolny kształt i wymiar, dostosowany do swoich indywidualnych potrzeb oraz wymagań.